Jednotlivé pláty per

Pláty pier
 

V oblasti pérovania listových a parabolických pier Vám dokážeme ušetriť Vaše náklady na opravu pérovania vozidla. V prípade, že práve riešite problém s prasknutým listovým či parabolickým perom, obráťte sa na nás a my Vám ponúkneme čo možno najmenej nákladnú variantu opravy pera napr. výmenu prasknutého listu-plátu pera.

Jednotlivý list – plát listového alebo parabolického pera ponúkame vtedy, keď pero nie je natoľko poškodené či unavené, aby sa musela vymeniť celá pružina.

Jednotlivý plát listového, parabolického pera dokážeme identifikovať podľa výrobného čísla podvozku vozidla, poprípade podľa rozmerov pera.

Kompletné pero

 

Plát pera

Kompletný servis jednotlivých plátov

K ponuke jednotlivých plátov listového – parabolického pera Vám ponúkame kompletné servisné práce pérovania, ako sú: demontáž pera z vozidla + potrebných dielov, diagnostikovanie pier, rozoberanie pera, montáž jednotlivých listov do zväzku pera, montáž pier na vozidlo a ostatné servisné práce spojené s opravou pérovania.

V prípade záujmu nás kontaktujte na telefóne +420 774 753 300, prostredníctvom e-mailu info@dielylkw.sk, alebo využite formulár pre nezáväzný dopyt nižšie.


Nezáväzný dopyt listových pier (otázka):

stín